Osvoji stipendiju!

Autor: Administrator , 4. 4. 2015.

Večernji list u suradnji s čak šest partnerskih institucija dodjeljuje 17 stipendija. Algebra, Edward Bernays visoka škola za komunikacijski menadžment, Libertas, RIT Croatia, Veleučilište VERN' i Zagrebačka škola ekonomije i menadžmenta, poznate privatne visokoškolske institucije, u svoje će klupe primiti čak 17 studenata koji će stipendiju za upis preddiplomskog studija osvojiti u ovom velikom natječaju. I nije riječ samo o jednoj godini studija već o pokrivenim troškovima studiranja cijelog preddiplomskog studija.

Kandidati će tijekom kampanje proći tri kruga. U prvom krugu, u kojemu se zaprimaju prijave i koji traje do 17. travnja, kandidati moraju poslati prijepis ocjena i potvrde s natjecanja te potvrdu o slabijem imovinskom statusu (ako je to slučaj) te napisati motivacijsko pismo. Među 17 stipendija svatko može naći program koji ga zanima. U prvom je krugu moguće osvojiti najviše 30 bodova. U drugom krugu, koji traje do 10. svibnja, kandidati će morati napraviti projektni zadatak. Zadaci će biti različiti jer su i programi studija različiti. Drugi krug nosi najviše bodova. U njemu je moguće osvojiti maksimalno 100 bodova. U trećem krugu, koji nije obavezan, potrebno je napraviti kratak video u kojem kandidati moraju pokazati zašto su baš oni idealan izbor za pobjednika natječaja. Pritom ne moraju nužno snimati sebe, ali moraju pokazati inovativnost, snalažljivost, talent. U zadnjem je krugu moguće osvojiti maksimalno 10 bodova. 12 najboljih videouradaka bit će objavljeno na portalu Večernjeg lista, a čitatelji će biti pozvani da glasaju za najbolji. Videouratke treba poslati do 15. svibnja. Onaj tko dobije najviše glasova osvojit će nagradu Večernjeg lista koja iznosi 2000 kn.

17 kandidata koji osvoje najviše bodova, a u tri kruga natječaja moguće je osvojiti najviše 140 bodova, bit će sretni dobitnici stipendija. Pozivamo sve da se prijave putem portala Večernjeg lista!

Samo trebate odabrati studij i biti najbolji!