Uspjesi na županijskim natjecanjima!

Autor: Administrator , 10. 3. 2014.

Na županijskom natjecanju iz matematike sudjelovalo je osmero učenika. Osvojili su čak dva prva mjesta. Pa idemo redom… Osim Dore koja je već dobila poziv na državno natjecanje, ostali sudionici su postigli ove rezultate. Hrvoje Fabris (III.A) i Frančeska Brkić (IV.A) osvojili su prva mjesta, Blanka Orhanović (III.A) drugo mjesto, Marin Milina (III.A) osmo mjesto,a Ana Cibilić (III.A) peto mjesto. Ove učenike pripremala je Sanja Medović, prof. Damjan Borovina (I.A) osvojio je šesto mjesto, a Dora Antunović (II.A) će ovu godinu predstavljati našu školu na državnom natjecanju. Mentor Damjana i Dore je Marko Buzolić, dipl ing. Iz geografije također bilježimo velike uspjehe: osvojili smo dva prva, dva druga i dva treća mjesta. Redom:  Lucija Arambašić (I.A) osvojila je prvo mjesto, Ivan Kovačević (II.A) također prvo mjesto. Eliza Fabris (II.A) drugo mjesto, Toni Vekarić (II.A) treće mjesto, Jure Curać (III.A) drugo mjesto, Ivan Šestanović (III.A) treće mjesto, Nikola Pilipović (III.A) četvrto mjesto, Dora Tešić (III.A) peto mjesto, Andro Žuvela (III.A) osmo mjesto i Toni Krešić (III.A) deveto mjesto. Mlade geografe je pripremala Ines Peručić, prof. Elektromehaničari također bilježe prva mjesta: Luka Prižmić (III.E) osvojio je prvo mjesto, a Doron Seidijevski (III.E) drugo mjesto. Njihov mentori je Vicko Skokandić, ing.