Počela su školska natjecanja!

Autor: Administrator , 5. 2. 2012.

Počela su školska natjecanja. Velik broj naših učenika se prijavio i postigao zapažene rezultate. Iz infromatike su već stigli pozivi na županijsko natjecanje, a iz ostalih predmeta smo još u iščekivanju. Do sada su održana natjecanja iz informatike, engleskog i hrvatskog jezika pa idemo redom:

23. siječnja 2012. održano je natjecanje iz informatike. Sudjelovali su: Ana Kokor (IV.A), Petar Laus (IV.A), Nikola Bernardi (III A.) i Gregor Fabris (III.A). Svi su pozvani na županijsko natjecanje, a mentorica im je Ivanka Katalinić, dipl. ing.

24. siječnja 2012. održano je natjecanje iz engleskog jezika. Sudjelovali su:

- učenici IV. A: Mate Liam Farac, Ana Kokor, Timotej Jarc i Rita Matulović

- učenica II. B: Dora Glassner

Mentorica je Marija Tomić, prof.

- učenici IV. B i C: Luka Sardelić, Roko Damjanović, Mirjana Jurić, Kristijan Vuletić, Marko Turković, Ivana Jeričević, Mateo Milina i Zdravko Žaknić

- učenici II. A: Nikolina Kokor, Marina Šegedin, Marin Petković, Anamarija Kurilj, Luka Vuković, Frančeska Brkić, Denis Klisura i Frane Jurjević

Mentorica je Sunčana Letina, prof.

2. veljače 2012. održano je natjecanje iz hrvatskog jezika. Sudjelovali su: Antonio Sansović (IV. A), Anamarija Jeričević (IV. A), Katarina Marelić (III. A), Deni Rkman (III. A), Ana Silić (III. A), Ana Cibilić (I. A), Nikola Pilipović (I. A), Dora Tešić (I. A) i Zrinka Podbevšek (I. A). Mentorica im je Maja Šestanović, prof.

« Svibanj 2024 »